e مهندس یحیی جافریان <

پیام های مدیر عامل


آنلاين:26     چاپ

آرشیو پیام های مدیر عامل

پیام روز 18 اسفند 1402
” همکاران بسیار گرامی، بانوان توانمند و فرهیخته مرکز پژوهش متالورژی رازی، روز جهانی زن ( هشتم مارچ - هجدهم اسفند 1402) را به شما که همواره برای پیشرفت و تعالی مرکز پیشگام بوده‌اید، صمیمانه تبریک می‌گوییم.
شعارهای امسال روز جهانی زن :
# گسترش مشارکت زنان- InspireInclusion #
# سرمایه گذاری روی زنان- InvestinWomen #

است. خوشبختانه در مرکز پژوهش متالورژی رازی فعالیت‌های برنامه‌ریزی شده و گسترده‌ای برای بهبود و افزایش نقش بانوان در همه عرصه‌های حیات مرکز در جریان است، این فعالیت‌ها شامل موارد زیر می‌شود:
- جذب، حفظ، توانمند سازی و افزایش مشارکت آن‌ها
- حمایت برای شرکت در راهبری، تصمیم گیری و هدایت سازمان
- ایجاد فرهنگ و زیر ساخت‌های لازم برای پاسخگویی به نیازهای زنان
- ایجاد امکانات لازم و برنامه‌ریزی برای آموزش، رشد و یادگیری فردی و سازمانی آن‌ها
این روز بزرگ را گرامی می‌داریم و طرح‌ریزی می‌کنیم تا شرایطی را ایجاد نماییم که زنان در همه عرصه‌ها از فرصت برابر برای رشد و تعالی و همچنین حق مشارکت در همه امور برخوردار شوند. “

پیام روز 18 اسفند 99
” امسال روز جهانی زن را در شرایطی گرامی می داریم که بیماری مهلک کوید 19 محدودیت ها و خسارات بسیاری را برای جامعه بشری به بار آورده است.
امسال شعار روز جهانی زن:
'' Women in leadership: Achieving an equal future in a Covid.19 world ''
"زنان در رهبری : دستیابی به آینده ای برابر در دنیای کوید 19"
تعیین شده است که تلاش زنان را برای خلق آینده ای سرشار از برابری و فایق آمدن بر این بیماری مهلک نشان می دهد. این روز را گرامی می داریم و امیدواریم با کمک همدیگر محیطی سرشار از برابری، سلامتی، آرامش، امنیت ، عشق به کار، خانواده و جامعه را خلق کنیم و از گسترش این بیماری مهلک با رعایت همه موارد توصیه شده پیشگیری نماییم. “

پیام روز 12 بهمن 98
” راهبران موثر و موفق، هدایتگرند نه قاضی، راه حل هستند نه مسئله و الگو هستند نه منتقد. “

پیام روز 5 بهمن 98
” داشتن توانایی برقرار کردن ارتباطات موثر یکی از مهمترین مهارت های انسان های موفق است. “

پیام روز 10 شهریور 98
” هنگامی که پیرامون شما را افراد تاثیر گذار، مثبت اندیش، تلاشگر و پیشگام پر کرده باشند ؛ هر غیر ممکنی را با هدف گذاری، برنامه ریزی، کار هوشمندانه و سخت ممکن می سازید. از معاشرت با افراد منفی، نا امید و ناسپاس خودداری کنید . “

پیام روز 15 اردیبهشت 98
” زندگی سرشار از چالش ها و فرصت های گوناگون است. برای پذیرفتن چالش ها و استفاده از فرصت ها داشتن اعتماد به نفس، تعهد به انجام مسئولیت ها و باور به اینکه ما خود خالق سرنوشت خویش هستیم، اجتناب ناپذیر است. “

پیام روز 17 فروردین 98
” آن گاه که راه نیک فرجامی را یافتیم، باید بدانیم که سرشار از پیروزی و شکست است. نه پیروزی ها پایان این راه هستند و نه شکست ها می توانند ما را از انجام این سفر باز دارند. مهم این است که با عزمی راسخ، قامتی افراشته و شجاعانه این راه بی پایان را طی کنیم. “

پیام روز 18 اسفند 97
هشتم مارچ روز جهانى زن مبارك باد،
شعار سال ٢٠١٩ :  Balance for Better
به مفهوم: " توازن براى دنيايى بهتر " زنان و مردان را به تلاش براى ايجاد دنيايى كه در آن زنان و مردان از حقوق مساوى برخوردار باشند؛ دعوت مى كند. اين روز را به همه تلاشگران اين عرصه تبريك مى گوييم.

پیام روز 7 اسفند 97

” روز ملی زن و مادر را به مادران و بانوان گرامی مرکز پژوهش متالورژی رازی تبریک می‌گوییم و برای همه آرزوی زندگی سرشار از سلامتی، آرامش، انگیزه، نشاط، امنیت و عشق به کار، خانواده و جامعه داریم. واقعیت جاری سازمان ما حاکی از این است که زنان نقش به سزایی در رشد و تعالی آن ایفا می‌کنند. بیشترین مسئولیت‌های سازمانی مهم، در اختیار زنان است و در سایر مسئولیت‌ها نیز حضور فعال و بسیار پر رنگ دارند. خوشبختانه در سازمان ما نه تنها تبعیض جنسیتی وجود ندارد بلکه گام‌‌های بسیار بزرگی در راستای برخورداری از فرصت‌های برابر برداشته شده و این نگرش در سازمان ما نهادینه شده است و این برای ما افتخاری بس بزرگ است !!
اما مسئولیت بانوان گرامی شاغل در مرکز برای حفظ، تداوم و بسط این نگرش چیست؟ تلاش و پافشاری خردمندانه برای فراهم شدن شرایطی تا زنان از حقوق مساوی با مردان در همه عرصه‌های زندگی نظیر انتخاب شغل، تحصیلات، پذیرش مسئولیت‌های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی برخوردار شوند. ما انتظار داریم تا بانوان مرکز پژوهش متالورژی رازی با قبول مسئولیت و پاسخگویی در قبال مسئولیت‌های پذیرفته شده، نقش به سزایی در راستای دستیابی به اهداف و چشم‌انداز شرکت که ایجاد فرصت‌های برابر از اصول بنیادین آن است؛ ایفا نمایند. مجددا این روز بزرگ را به همه بانوان مرکز که به عنوان دختر، همسر، مادر، همکار، سرپرست و مدیر برای ساختن دنیایی بهتر و مخصوصا رشد و تعالی مرکز نقش ایفا می‌کنند؛ تبریک می‌گوییم و امیدواریم با تلاش خستگی‌ناپذیر زنان، در آینده‌ای نزدیک جامعه‌ای را بسازیم که در آن نه تنها از تبعیض اثری نباشد، بلکه زنان و مردان در همه عرصه‌ها از حقوق مساوی برخوردار باشند و نقش مهم خود را در تعالی جامعه بشری ایفا نمایند. “

پیام روز 17 بهمن 97
” این باور که افراد موفق بسیار با هوش یا خوش شانس هستند، باوری است نادرست و عامیانه، موفقیت حاصل کار هوشمندانه، سخت، طولانی و با طرح و برنامه است. “

پیام روز 13 آذر 97
” آنچه زندگی را جذاب می کند، چالش های پیش رو در شرایط پیچیده و سخت هستند. همیشه پیروزی های چشم گیر در سخت ترین شرایط و توسط افراد کوشا، پیگیر و خستگی ناپذیر حاصل می شوند. “

پیام روز 9 مرداد 97
” عیب‌جویی، غرغر کردن و نق زدن در باره مشکلات و مسائل باعث می‌شود که خود شما به مشکل فرد یا گروه مقابل تبدیل شوید. اما هنگامی که با کلامی زیبا به بیان شفاف مشکل می‌پردازید افراد بر مشکل متمرکز شده و برای آن راه حل مناسب پیدا خواهند کرد. “

پیام روز 25 تیر 97
"هنگامی که مسیر پیشرفت و تعالی را می یابیم، خواهیم دید که سرشار از پستی و بلندی، لحظات ناامیدی و خستگی و انجام اشتباهات مکرر است. مهم این است که مسیر با عزمی راسخ و شجاعانه طی شود. پیروزی هنگامی بسیار لذت بخش است که این موانع را با مدیریت صحیح پشت سرگذاریم و به اهداف والای خود دست یابیم."

پیام روز 3 تیر 97
اعتماد گوهری بس گران بها است.تمام توان خود را به کار گیرید تا اعتماد دیگران را خدشه دار نکنید.بازسازی کامل اعتماد کاری بس دشوار و گاهی غیرممکن است.

پیام روز 24 خرداد 97
هرگز دیگران را با معیارها و استانداردهای خود قضاوت نکنید.هر فرد دارای توانمندی ها و فرصت های بهبود ویژه خود است. با شناخت توانمندی های افراد و تمرکز برآن ها، انگیزه رشد و تعالی را در آنان شعله ور کنید.

پیام روز 22 اردیبهشت 97
هرگز اجازه ندهید، آرزوها و اهداف محقق نشده و چیزهایی را که ندارید، باعث فراموشی داشته های ارزشمند شما شود. همیشه و در هر زمان سپاسگزار داشته های خود باشید.

پیام روز 18 اسفند 96
روز ملی زن و مادر مصادف با ولادت حضرت فاطمه زهرا ( س ) را به مادران و بانوان مرکز تبریک می‌گوییم و برای همه آرزوی زندگی سرشار از سلامتی، آرامش، انگیزه، نشاط، امنیت و عشق به خانواده و کار را داریم.

پیام روز 2 دی 96
شکست بخشی از فرایند رشد و تعالی است؛ اما تکرار شکست در یک فرایند یا یک فعالیت خاص، حکایت از وجود فرصت‌های بهبود در فرایند یا انجام دهنده فرایند دارد. لازم است با ریشه یابی دقیق فرصت‌های بهبود، راه حل‌های مناسب برای پیشگیری از تکرار شکست‌ها بیابیم.

پیام روز 11 آذر 96
“ تلاش سخت‌کوشانه برای موفقیت لازم است ولی کافی نیست. سخت کوشی هنگامی اثر بخش است که با عشق به هدف، طرح‌ریزی و برنامه‌ریزی دقیق، اجرای برنامه‌ها، یافتن فرصت‌های بهبود و بهینه‌سازی فرایند‌های اجرایی همراه باشد. “

پیام روز 5 آذر 96
“ فلسفه ماموریت سازمان ما خدمت به جامعه و تضمین آن بخش از سلامت، امنیت و رفاه جامعه است که به ماموریت ما ارتباط دارد. هر گونه کاستی و خطا در بروندادهای سازمان ما می‌تواند بر سلامت، امنیت و رفاه جامعه و خانواده‌های ما اثرات مخرب داشته باشد. همکاران ما برای اجرای این ماموریت متعهد به انجام سریع، دقیق، صحیح و کامل اجزای آن هستند.”

پیام روز 27 خرداد 96
مدیران سرپرستان ما باید همکاران را به حدی آموزش دهند که در غیاب آنان بتوانند کارها را به درستی و با دقت انجام دهند. هر چه آن‌ها کمتر به حضور شما نیازمند باشند؛ شما موثرتر عمل کرده‌اید.

پیام روز 20 خرداد 96
یکی از مهم‌ترین تصمیمات هر فرد تمرکز نمودن به اهدافی است که می‌تواند به آن‌ها در مدت زمان تعیین شده دست یابد. تمرکز بر آنچه دست نایافتنی است خطایی استراتژیک است.

پیام روز 13 خرداد 96
شما تنها کسی هستید که مانع دستیابی به آرزوها و اهداف خود می‌شوید.

پیام روز 6 خرداد 96
مهم ترین سرمایه هر فرد برای موفقیت اعتماد به نفس و باور خویشتن است.

پیام روز 30 اردیبهشت 96
هنگامی که با دشواری‌ها مواجه می‌شویم؛ باید به خاطر بیاوریم که یک دانه ابتدا در خاک مدفون، سپس شکافته و در پایان از دل خاک پیروزمندانه سر بر می‌آورد.

پیام روز 23 اردیبهشت 96
لازم است دیدگاه خود را نسبت به خطا و شکست تغییر دهیم. شکست و خطا همیشه و در همه حال بخش جدایی ناپذیر از فرایند پیروزی و موفقیت است.

پیام روز 16 اردیبهشت 96
هیچ پدیده‌ای در جهان هستی کامل نیست. این واقعیت شامل ما نیز می‌شود. ماموریت ما این است که به جای پیوستن به صف منتقدین و ناامیدها، پرچمدار تغییر و تحول برای بهبود مستمر خود و سازمان خود باشیم.

پیام روز 10 اردیبهشت 96
اگر ما در هدایت خود در مسیر تعالی شکست بخوریم، قطعا حق و فرصت هدایت دیگران را از دست خواهیم داد.

پیام روز 2 اردیبهشت 96
ما اغلب هنگامی به سلامت خود و عوامل تاثیرگذار بر آن نظیر ورزش، رژیم غذایی مناسب، خواب کافی و چکاب‌های پزشکی فکر می‌کنیم که سلامت خود را از دست داده باشیم. آن زمان اگر ما وقت داشته باشیم، دیگران برای ما وقت نخواهند داشت.

پیام روز 28 فروردین 96
آرامش درونی انسان را خلاق‌تر، مسئولیت‌پذیرتر، فعال‌تر و در مقابله با تنش‌ها و مشکلات قوی‌تر و مستحکم‌تر می‌سازد.

پیام روز 9 اسفند 95
یکی از مسئولیت های مهم ما آموختن هنر زندگی کردن به ذینفعان شرکت است.باید بیاموزیم که چگونه زندگی کاری و شخصی خود را سرشار از سلامتی، آرامش، انگیزه، نشاط، امنیت و عشق به کار نماییم.

پیام روز 16 آذر 95
" همکاران مرکز پژوهش متالورژی رازی باید با ذهن شفاف، گفتار زیبا و عملکرد عالی خود، الگوی سرآمدی باشند و با درس گرفتن از گذشته، فعالیت های روزانه خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند و با خرد کسب شده برای آینده ای بهتر طرح ریزی نمایند. "

پیام روز 6 آذر 95
" جهان کسب و کار سرشار از رقابت تنگاتنگ است.مهمترین عامل پیروزی ما در این رقابت ارایه خدمات متفاوت، حساسیت ویژه نسبت به نیازها و خواسته های مشتریان و داشتن عملکرد عالی در ارتباط با آن ها است. "

پیام روز 22 آبان 95
" رقابت با خود، مشکل ترین، مهمترین و زیباترین نوع رقابت است و نیاز به شجاعت، اعتماد به نفس و عزم راسخ دارد.دستاورد این نوع رقابت در انتها پیشرفت و تعالی است. "

پیام روز 6 شهریور 95
" در حیات سازمان ما زمان‌هایی وجود دارد که احساس شکست و نا‌امیدی به افراد غلبه می‌کند؛ افزایش توانمندی‌های فردی و سازمانی برای مقابله با این بحران‌ها و تبدیل تهدیدها به فرصت‌های بزرگ مسئولیت همه همکاران ما است. "

پیام روز 30 مرداد 95
" فرهنگ سازمانی و نحوه نگرش ما، در رفتارمان با مشتریان، همکاران و سایر ذینفعان تجلی می‌یابد. پندار، کردار و گفتار نیکو را در برخورد با ذینفعان سر لوحه کار خود قرار دهیم. "

پیام روز 26 اردیبهشت 95
" برای ایجاد زیر ساخت‌های نرم‌افزاری، سخت‌افزاری و فرهنگی لازم برای سفر تعالی، لازم است هر یک از ما مسئولیت‌های خود را با چنان دقت، صحت و سرعتی انجام دهیم که به عنوان الگوی انجام آن کار در همه وقت و همه جا مطرح شویم. "

پیام روز 18 اردیبهشت 95
" حرکت در مسیر دستیابی به چشم‌انداز و اهداف تعیین شده، حاصل حادثه و شانس نیست و تنها با طرح‌ریزی و برنامه‌ریزی دقیق، اجرا و پایش طرح‌ها و برنامه‌ها و یافتن فرصت‌های بهبود امکان‌پذیر خواهد شد. "

پیام روز 11 اردیبهشت 95
" عشق سوزان به رشد و تعالی و مبارزه برای پیروزی در عرصه این نبرد، کلیدی است که تمام درهای بسته را به روی ما خواهد گشود. "

پیام روز 28 فروردین 95
" یکی از راهبردهای مهم ما بهبود مستمر فرایندهای شرکت است. همکاران گرامی ما باید با شناخت دقیق فرایندها، پروژه های بهبود مستمر را تعیین و برای اجرایی نمودن آن ها طرح ریزی و برنامه ریزی کنند. "

پیام روز 8 فروردین 95
" یکی از اهداف مهم ما ایجاد محیطی سرشار از انگیزه، نشاط، آرامش، امنیت، عشق به کار و نیل به هدف همراه با کار تیمی است. دستیابی به این هدف راه ما را در رسیدن به چشم‌انداز شرکت هموارتر خواهد کرد "

پیام روز 22 اسفند 94
" لازم است مدیران و سرپرستان مرکز پژوهش متالورژی رازی با انجام آموزش های طرح ریزی شده مهارت های لازم برای برخورد خردمندانه با شرایط متلاطم اقتصادی را کسب نموده و برای دستیابی به اهداف متعالی سازمان در عمل به کار گیرند. "

پیام روز 16 اسفند 94
"یکی از مهمترین عوامل موفقیت در دستیابی به چشم انداز و اهداف سازمان، ثابت قدم بودن، پافشاری و ایستادگی خردمندانه است. همیشه پیگیری مستمر را سر لوحه کار خود قرار داده و از این عامل مهم غافل نشوید."

پیام روز 8 اسفند 94
" لازم است مدیران و سرپرستان سازمان با ایجاد انگیزه در کارکنان و توانمندسازی آنان، راهبری خردمندانه ای را در واحدها و بخش های خود اعمال نمایند؛ تا مسیر رسیدن به چشم انداز و اهداف تعیین شده را با سرعت بهینه طی نمایند."

پیام روز 1 اسفند 94
" یکی از مهمترین ابزارهای ما در سفر تعالی، کار تیمی است. بنابراین باید بنیان های کار تیمی را هر روز بیشتر از روز قبل مستحکم نماییم."

پیام روز 25 بهمن 94
" برای دستیابی به چشم انداز و اهداف سازمان، لازم است همه کارکنان به تلاش آگاهانه و سخت برای رسیدن به مقصود باور داشته باشند و بدون تردید راه ترسیم شده را تا پیروزی ادامه دهند.̏"

پیام روز 12 دی 94
" انسان های با شخصیت مثبت، قدرتمند و دارای اعتماد به نفس بالا همیشه كارهای درست را انجام می دهند، حتی اگر دیگران به خاطر كارهای درست آنان را سرزنش كنند."

پیام روز 5 دی 94
" پیگیری امور به صورت پیوسته یكی از عوامل اصلی دستیابی به اهداف است.آنجا كه اغلب افراد خسته و درمانده می شوند، مرز بین پیروزی و شكست است. پیروزی از آن كسانی است كه با سرعت بهینه و پیوسته، امور را پیگیری می كنند "

پیام روز 28 آذر 94
" صداقت و راستگویی ممكن است در كوتاه مدت برای ما نتایج آشكار و ملموس نداشته باشد؛ اما عدم صداقت و گفتار ناراست اغلب باعث ایجاد هزینه های آشكار و پنهان كوتاه مدت و دراز مدت خواهد شد. "

پیام روز 24 آذر 94
" گفتار و رفتارهای ما، حامل پیام هایی برای ذینفعان شركت است. گفتارها و رفتارهایمان را با خط مشی ها و ارزش های سازمان منطبق كنیم، تا پیام رسان بهترین ها برای همه آنان باشیم."

پیام روز 3 آبان 94
"مهم‌ترین عامل در دستیابی به اهداف، داشتن عشق فراوان به اهداف است. لازم است در سازمان ما برای فرهنگ عشق ورزیدن به کار ارزش ویژه قائل شویم و آن را به عنوان یک عادت و صفت پسندیده ترویج و تبلیغ کنیم. "

پیام روز 22 مهر 94
" همکاران ما باید در همه زمینه‌ها نظیر گفتمان، آراستگی شخصی، داشتن حس همدلی و خدمتگزاری، کار تیمی، تکریم مشتریان و سایر ذینفعان الگوی سرآمدی باشند و برای دستیابی به این مهم طرح‌ریزی و برنامه‌ریزی کنند. "

پیام روز 18 مهر 94
" همکاران موفق و پر انگیزه ما هرگز به افراد نا امید و دارای نگرش منفی اجازه نخواهند داد که مسیر رشد و تعالی شخصی و سازمانی را با افکار پریشان مسدود سازند؛ بلکه آنان را به مسیری هدایت خواهند کرد که به جای بیان مشکلات به ارایه راه حل‌های کارا و اثربخش بیاندیشند. "

پیام روز 13 مهر 94
" مهر ماه 1394 در حالی سی و سومین سالگرد رویش مرکز پژوهش متالورژی رازی را جشن می‌گیریم که همکاران ما با اندیشه‌های والا، عزمی راسخ و عشق به ایجاد ارزش‌های پایدار برای همه ذینفعان با استواری مسیر تعالی را طی می‌کنند. "

پیام روز 4 مهر 94
" گفتمان شجاعانه، زیبا، صبورانه و خردمندانه یکی از بهترین روش‌های حل تعارضات و مشکلات سازمانی است. هرگز از این نوع گفتمان فرار نکنید. "

پیام روز 28 شهریور 94
" انجام مسئولیت‌ها و کارهای محوله با انگیزه تشویق شدن به وسیله دیگران و دریافت پاداش یکی از اشتباهاتی است که اغلب مرتکب می‌شویم . انجام مسئولیت‌ها باید با انگیزه درونی و عشق به یادگیری و خلق ارزش برای ذینفعان باشد. پیامد چنین تفکری قطعا تشویق و پاداش‌های بزرگتر خواهد بود. "

پیام روز 21 شهریور 94
" تنها افرادی به موفقیت های بزرگ دست می یابند که چشمه انگیزه های درونی آن ها همیشه جوشان و خروشان باشد."

پیام روز 14 شهریور 94
" پیمودن راه سفر تعالی بسیار دشوار است و تنها با عشق سوزان به هدف تعیین شده امکان پذیر است. "

پیام روز 7 شهریور 94
" ابراز رضایت مداوم از وضعیت موجود، ندیدن فرصت‌های بهبود و یا ابراز ناراحتی از انتقادهای سازنده، یکی از مهمترین موانع پیشرفت سازمان ما است."

پیام روز 31 مرداد 94
" سپاسگزاری از آن چه که داریم و افتخار به داشته‌ها، همراه با طرح‌ریزی و برنامه‌‌ریزی برای دستیابی به اهداف والاتر از ویژگی‌های یک سازمان متعالی است."

پیام روز 24 مرداد 94
" ایجاد ارزش‌های پایدار برای ذینفعان مرکز و پذیرش مسئولیت های اجتماعی در قبال مشتریان و جامعه، تنها دستاورد پایداری است که برای سازمان ما باقی خواهد ماند. "

پیام روز 17 مرداد 94
" انجام کار درست حتی اگر در کوتاه مدت به زیان کسب و کار ما باشد، در نهایت موجب نیک فرجامی سازمان ما خواهد شد. "

پیام روز 28 خرداد 94
" تحول ضرورت بقای سازمان ما و حرکت در راستای تعالی است. همکاران ما باید هر تحول را فرصتی برای یادگیری، افزایش دانش و مهارت‌های خود و بهبود مستمر فرایندهای سازمان بدانند. "

پیام روز 16 خرداد 94
آرمان ما ایجاد سازمانی متعالی و پویا است که در آن کارکنان با سلامت، شادابی، آرامش، امنیت و رفاه فعالیت های خود را انجام دهند و برای همه ذینفعان ارزش های متوازن خلق نمایند.

پیام روز 11 خرداد 94
" مشتریان مرکز یکی از مهمترین ذینفعان ما هستند.هنگام گفتگو با آنان، انتخاب کلمات، تن صدا و زبان بدن ما، باید گویای حس خدمتگزاری و عشق به خلق ارزشی پایدار برای آنان باشد. "

پیام روز 10 خرداد 94
" آرمان ما سازمانی سرشار از سلامتی، امنیت، شادمانی، آرامش، همکاری، کار تیمی، عملکرد عالی و ایجاد نتایج متوازن برای همه ذینفعان است. دستیابی به این آرمان تنها با تلاش خستگی ناپذیر و همکاری صمیمانه همه کارکنان مرکز عملی خواهد بود."

پیام روز 12 اردیبهشت 94
" روز پدر را به همکاران گرامی تبریک گفته و برایتان روزهایی سرشار از سلامتی، آرامش، شادمانی و موفقیت آرزو دارم. امیدوارم که سال 1394 با تلاش‌های خردمندانه شما و سایر همکاران سالی سرشار از موفقیت های بزرگ برای همکاران و مرکز پژوهش متالورژی رازی باشد. "

پیام 22 فروردین 94

" همکاران بسیار گرامی ، این روز بزرگ را در شرایطی جشن می‌گیریم که در برخی نقاط کره زمین، نیمی از جمعیت، یعنی زنان حتی در نیازهای اولیه از حقوق برابر با مردان برخوردار نیستند. خوشبختانه در دو دهه اخیر نهادهای گوناگونی در سرتاسر جهان تلاش‌های گسترده‌ای را سازمان داده‌اند تا شرایطی فراهم گردد تا زنان از حقوق مساوی با مردان در زمینه‌هایی نظیر انتخاب مسیر زندگی‌، تحصیلات‌، گرفتن مسئولیت‌های اقتصادی‌، سیاسی و اجتماعی برخوردار شوند. این مهم به واقعیت بدل نخواهد شد مگر اینکه زنان نقش خود را در تحقق چنین چشم‌اندازی باور کنند و برای دستیابی به آن تلاش نمایند. ما انتظار داریم که همکاران مرکز پژوهش متالورژی رازی نیز در راستای این چشم‌‌انداز انسانی‌، با توانمندسازی خود و قبول مسئولیت و پاسخگویی در قبال آن‌، نقش خود را ایفا نمایند و بر این باور باشند که توانمندسازی زنان به معنای توانمندسازی جامعه بشری است و حاصل آن رشد اقتصادی، کاهش فقر، افزایش امنیت‌، سلامتی و رفاه کل جامعه خواهد بود. امروز را گرامی می‌داریم و چشم‌انداز ما این خواهد بود که جهانی را خلق کنیم که در آن زنان و مردان در همه عرصه‌های حیات، از خانواده تا جامعه از حقوق مساوی برخوردار باشند و با توانمند‌سازی، دادن مسئولیت و اختیار به آنان، آرزوی دیرینه انسان‌های بزرگ، آزاد‌اندیش و خردمند را به واقعیت مبدل کنیم. "

پیام روز 1 فروردین 93
" فرا رسیدن سال 1394 را که نوید بخش روزهای درخشان آینده است؛ به همه شما عزیزان تبریک میگوییم و برای شما که از بهترینهای ایران عزیز هستید؛ سالی سرشار از سلامتی، آرامش، شادمانی، عشق، انگیزه و موفقیت های بزرگ آرزومندیم . سال نو برای همه ذینفعان مرکز پژوهش متالورژی رازی پر از چالشهای بزرگ است.امیدوارم با یاری شما و تکیه بر ارزش های والای سازمان، تعهد، مسئولیت پذیری، پاسخگویی، خلاقیت و نوآوری بتوانیم گامهای بلندی در راستای دستیابی به چشم انداز مرکز برداریم. "

پیام روز 25 بهمن 93
" مرکز پژوهش متالورژی رازی در سفر تعالی برای رسیدن به چشم انداز طراحی شده نیازمند ارتقای صلاحیت های علمی، فنی، احساسی و اجتماعی همکاران و سایر ذینفعان خود است. در گام نخست همکاران گرامی ما باید داوطلبانه و با اشتیاقی سوزان، برای ارتقای خود در هر سه زمینه طرح ریزی نمایند "پیام روز 20 دی 93

" هر چه سازمان ما بزرگتر، قوی تر و متعالی تر شود، روز های سخت تر و پر تنش تری را خواهیم داشت و کسب رضایت، وفاداری و هواداری ذینفعانمان پیچیده تر خواهد شد. بنابراین باید برای پیروزی در این روزهای سخت خود را با سلاح های گوناگون نرم افزاری و سخت افزاری تجهیز نماییم. تسلط بر خویشتن و ارتقای خود یکی از مهمترین این ابزارها است. به نحوی که در پایان هر روز سخت با شور و نشاط و لبخند محیط کار خود را ترک کنیم و آماده باشیم تا روز بعد را پر از انگیزه های مثبت آغاز کنیم. "

پیام روز 13 دی 93
" حفظ تمرکز و آرامش در هنگام بروز مشکلات یا رویارویی با حوادث، به ما کمک می کند تا با تسلط بیشتری بر آن ها فایق آئیم. بنابراین لازم است همکاران گرامی برای افزایش توانایی های احساسی و اجتماعی خود برنامه ریزی نمایند. "

پیام روز 6 دی 93
" ما برای رشد و تعالی نیاز به کارکنانی منضبط، متعهد، مسئولیت‌پذیر و پاسخگو داریم، افرادی که کار امروز را به فردا موکول نکنند، سخت‌کوش باشند و دلشوره انجام بهنگام کارها را داشته باشند. ‌"

پیام روز 1 دی 93
" یادگیری عمیق و کارا ، حاصل تکرار و تکرار است. برای یادگیری هر چه بهتر شاید لازم باشد که عملی را صدها و یا هزاران بار تکرار کنیم."

پیام روز 29 آذر 93
"یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های انسان‌های خردمند و توانا، قدرت برخواستن بعد از هر شکست است. در حقیقت شکست تجربه‌ای است که باید برای آینده از آن درس‌آموزی کنیم."

پیام روز 27 آذر 93
" آموزش مستمر کارکنان مرکز در زمینه‌های فنی و ارتباطات انسانی از ضرورت‌های اجتناب‌ناپذیر و مسئولیت مدیران و سرپرستان مرتبط است. ‌"

پیام روز 26 آذر 93
" تمرکز بر کار و اجتناب از غرق شدن در حاشیه‌ها و پراکندگی افکار ‌، یکی از راه‌های موفقیت انسان‌های خردمند است. "

پیام روز 25 آذر 93
" مرکز پژوهش متالورژی رازی نیازمند بهبود مستمر در فرهنگ سازمانی خود است. باور به چشم‌انداز‌ ، ارزش‌ها و خط مشی اخلاقی سازمان و حرکت در راستای عملی نمودن آن‌ها به بهبود فرهنگ سازمانی می‌انجامد. "

پیام روز 24 آذر 93
" احترام به قوانین و مقررات و اجرای دقیق آن‌ها ، یکی از مهم‌ترین عوامل ایجاد فرهنگ تعالی در سازمان ما است."

پیام روز 23 آذر 93
" بی‌تفاوتی در مقابل اشتباهات و خطاها و عدم درس‌آموزی از آن‌ها برای پیشگیری از تکرار ‌، یکی از آفت‌های بزرگ سازمان ما است. "

پیام روز 22 آذر 93
" سازمان ما به مدیران ‌‌، سرپرستان و کارکنانی نیاز دارد که متعهد ‌، مسئولیت‌پذیر، پاسخگو و دارای انگیزه‌های درونی برای رشد و تعالی سازمان باشند. "

پیام روز 20 آذر 93
" اگر همواره به جای قول دادن و سخن گفتن، عمل کنیم، سازمانی متعالی و موفق خواهیم داشت. ‌"

پیام روز 19 آذر 93
" در مقابل دستیابی به اهداف ، قطعا باید از برخی چیزها چشم‌پوشی کرد و برخی چیزها را از دست داد. این فلسفه واقعی زندگی است. "

پیام روز 18 آذر 93
" پیروزی حاصل باور عمیق، عزم راسخ، تلاش برنامه‌ریزی شده، شجاعت و نهراسیدن از شکست است. "

پیام روز 17 آذر 93
" بخشش از صفات انسان‌های قوی و موفق است و ضعیفان هرگز قادر به بخشش نیستند. اما بخشش به معنای زیر پا گذاشتن ارزش‌ها و خط مشی‌های اساسی سازمان نیست. "

پیام روز 16 آذر 93
" رقبا می‌اندیشند که آنچنان توانمندند که ما را زمین‌گیر خواهند کرد. اما شما به آن‌ها نشان می‌دهید که در همه حال قدرت به پا خواستن و کار کردن با قامتی افراشته را دارید. "

پیام روز 15 آذر 93
" با سرپوش گذاشتن بر خطاها‌ ، انجام ندادن کارها ، سخن نگفتن در هیچ موردی ، نگفتن نه و بی خیالی نسبت به موانع رشد و تعالی سازمان ، محبوب همگان خواهید شد. آیا دوست دارید ، محبوب همگان باشید؟ "

پیام روز 13 آذر 93
" هرگز برای برتری‌جویی بر همکاران خود تلاش نکنید. برتری‌جویی بر خود را سر لوحه کار قرار دهید و سر سخت‌ترین رقیب دیروز خود باشید. ‌"

پیام روز 12 آذر 93
" تنها فردی که باید تلاش کنید تا هر روز بهتر از او باشید؛ کسی نیست جز دیروز شما! "

پیام روز 11 آذر 93
" سازمان ما باید در همه زمینه‌های حیات خود دارای اهداف و استانداردهایی باشد که به ما انگیزه دهد تا هر روز که از خواب بر می‌خیزیم، تلاشمان برای دستیابی به آن‌ها افزون‌تر شود. "

پیام روز 10 آذر 93
" انسان‌ها دارای اندیشه‌ها و کردارهای متفاوت هستند. برخی از افراد مسئولیت‌پذیر، پاسخگو و بعضی به دنبال کسب شهرت و اعتبار کاذب هستند. همکاران ما باید از گروه اول باشند؛ تا بتوانیم بی وقفه در راستای دستیابی به اهداف والای سازمان گام برداریم. "

پیام روز 9 آذر 93
" نبرد برای پیروزی در کسب و کار، معنی‌دار‌ ترین رقابت در عرصه هستی است. در این نبرد برترین‌ها و بهترین‌ها شناسایی می‌شوند، ترسوها و ناامیدها عقب می‌مانند و سر‌انجام پیروزی با کسانی است که از مبارزه هراسی به دل راه نمی‌دهند. "

پیام روز 8 آذر 93
"رقابت همکاران ما برای برتری جویی، بهبود عملکرد و برترین شدن، تا جایی مفید است که به کار تیمی و همکاری متقابل برای دستیابی به چشم‌انداز و اهداف والای سازمان لطمه‌ای وارد نکند. "

پیام روز 6 آذر 93
" تیم‌های کاری موفق همیشه بر مبنای هدف مشترک شکل می‌گیرند؛ زیرا همه اعضای آن‌ها به هدف مذکور تمرکز نموده و هیچ عاملی باعث جدایی آنان در دستیابی به هدف مذکور نخواهد شد. ‌"

پیام روز 5 آذر 93
" انسان‌های توانمند و موفق همیشه در سختی‌ها لبخند بر لب دارند و نه تنها هراسی به دل راه نمی‌دهند؛ بلکه با مشکلات روبرو شده و آن‌ها را حل می‌کنند. "

پیام روز 4 آذر 93
" هرگز از انجام تجربیات نو هراسی به دل راه ندهید. ترس از ناشناخته‌ها زنجیری بر پای اندیشه‌های نو و مهم‌ترین عامل ویرانگر خلاقیت و نو آوری است."

پیام روز 3 آذر 93
" خشم پدیده‌ای طبیعی است که می‌تواند اثرات مثبت یا منفی داشته باشد. خوب یا بد بودن خشم بستگی به عملی دارد که پس از خشمگین شدن انجام می‌دهیم. مدیریت خشم و تبدیل برونداد آن به تصمیمی خردمندانه، از خشم پدیده‌ای مثبت می‌سازد. "

پیام روز 2 آذر 93
" شناخت احساسات خود و مدیریت بر آن‌ها کاری بس دشوار است. اما با طرح‌ریزی و برنامه‌ریزی درست می‌توان میزان آن را افزایش داد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های مدیران و سرپرستان موفق شناخت احساسات خود و مدیریت آن‌ها است. "

پیام روز 1 آذر 93
" انسان‌های هوشمند، قدرتمند و خردمند کسانی هستند که در شرایط بحرانی و سخت بر خشم خود مهار زده، آن را مدیریت نموده و تصمیمات خردمندانه می‌گیرند. "

پیام روز 29 آبان 93
" میزان موفقیت ما را نه جایگاه کنونی مرکز، بلکه تلاشمان برای رفع موانع و مشکلات موجود و فراتر رفتن از جایگاه کنونی تعیین می‌کند. ‌"

پیام روز 28 آبان 93
" برای هموار کردن راه بی پایان سفر تعالی، نخست باید قلب‌هایمان را به هم نزدیک کنیم؛ سپس تفکرات و اندیشه‌هایمان را و در نهایت برای دستیابی به اهداف با کار تیمی بر موانع و مشکلات پیروز شویم. "

پیام روز 27 آبان 93
" به گفته یکی از بزرگان: " انسان‌ها مانند درخت هستند؛ هر لحظه که رشد آن‌ها متوقف شود؛ آغاز مرگشان است." پس تلاش کنیم تا هر روز بهتر و رشد یافته‌تر از دیروز باشیم. "

پیام روز 26 آبان 93
" خوش‌بینی به معنای امیدواری و اعتماد به آینده، داشتن چشم‌اندازی روشن و تجسم دستاوردهای مطلوب، فضای کاری و کارکنان را شادتر، سالم‌تر و موفق‌تر خواهد ساخت. "

پیام روز 25 آبان 93
" پوزش خواستن با تمامی جنبه‌های مثبتی که دارد؛ اگر تکراری و روزمره شود، پدیده مطلوب و خوشایندی نیست. بهتر است آنچنان عمل کنیم که هرگز نیازی به استفاده از آن نباشد. "

پیام روز 24 آبان 93
" بیش از چهل درصد نیروهای متخصص، کارآمد و لایق مرکز را زنان تشکیل می‌دهند، این آمار بیانگر فلسفه مدیریت سازمان برای ایجاد فرصت‌های برابر زنان و مردان است. لازم است همکاران زن مرکز برای ایفای نقش خود در هموار کردن راه سفر تعالی، الگوی پاسخگویی، مسئولیت‌پذیری، اعتماد به نفس و ایجاد کننده تصویری زیبا و متعالی از مرکز باشند. "

پیام روز 22 آبان 93
" هیچ‌گاه، از کمبود زمان شکوه نکنید. زمان برای شما به همان اندازه است که برای همه انسان‌های موفق جهان است. مهم آن است که زمان را از دست ندهیم و قدر لحظه به لحظه آن را بدانیم. ‌"

پیام روز 21 آبان 93
" انسانی موفق و خوشبخت است که هنگام برخواستن از خواب و ترک محل زندگی با اشتیاق، انگیزه و انرژی وارد محیط کار شود و در پایان نیز با آرامش و شادمانی محل کار را ترک و در آغوش خانواده بیارامد."

پیام روز 20 آبان 93
" انسان های والا و خردمند هیچگاه قدرتمند نمودن خود را در ضعیف کردن و خواری دیگران جستجو نمی‌کنند."

پیام روز 19 آبان 93
" یکی از مهم‌ترین رازهای پیروزی سازمان از میان برداشتن ترس است. همکاران ما باید از ترس بری باشند تا بتوانند با عشق و انگیزه برای ذینفعان سازمان ارزش‌های متوازن و پایدار خلق کنند. "

پیام روز 18 آبان 93
" امیدواری و حفظ انگیزه در روزهای به ظاهر بد، شما را برای داشتن روزهای بسیار خوب و دل انگیز آماده می‌کند. "

پیام روز 17 آبان 93
" همیشه و در همه حال به خاطر داشته باشید که فنا پذیرید. به خاطر سپردن و تفکر کردن نسبت به این موضوع به شما این قدرت را می‌دهد که از شکست نهراسید و به آنچه عشق می‌ورزید عمل کنید. "

پیام روز 15 آبان 93
" انسان‌های والا، خردمند و موفق همیشه منافع جمعی را جستجو می‌کنند و انسان‌های ناموفق دنبال منافع و مصالح شخصی هستند. ‌"

پیام روز 14 آبان 93
" بیشترین بخش زندگی ما در محیط کار و با انجام فعالیت‌ها سپری می‌شود. بنابراین برای ایجاد آرامش، رضایت و احساس خوشبختی باید کارمان را دوست بداریم و با عشق و انگیزه فراوان آن را انجام دهیم.‌"

پیام روز 13 آبان 93
" بزرگترین دشمن تعالی، رضایت از خوب بودن و بزرگترین دشمن موفقیت ترس از شکست است. بنابراین هنگامی که احساس رضایت می‌کنیم و یا ترس از شکست ذهن ما را پر می‌کند، باید سریعا با آن رو در رو شویم و با عزم راسخ‌تری اهداف را دنبال نمائیم."

پیام روز 12 آبان 93
" موفقیت راستین، گذر از شکست‌های پیاپی با حفظ روحیه، انگیزه، اعتماد به نفس، شجاعت و تداوم راه با خرد، تدبیر و برنامه‌ریزی است. "

پیام روز 11 آبان 93
" بسیاری از درس‌های بزرگ زندگی را از شکست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها می‌آموزیم. شکست‌ها و خطاهای ما اگر به درستی تحلیل و ریشه‌یابی شوند؛ بذرهای طلایی برای خلق پیروزی‌های درخشان و پایدار آینده هستند. "

پیام روز 10 آبان 93
" راه دستیابی به موفقیت بسیار پیچیده و پر از فراز و فرود است اما راه شکست بسیار آسان. مدیران و سرپرستانی که اعتماد کورکورانه می‌کنند و به هر تقاضایی با کلمه " بله‌" پاسخگو هستند؛ راه شکست خود و سازمان را هموار می‌سازند. "

پیام روز 8 آبان 93
" مدیران و سرپرستان موفق، پیرو شعار زیبای "دوصد گفته چون نیم کردار نیست"، هستند و توجه ویژه‌ای به انجام سریع، دقیق، صحیح و بهنگام مسئولیت‌های محوله دارند. "

پیام روز 7 آبان 93
" همیشه باید عمیقا به خاطر داشته باشیم که هیچ موفقیت و یا شکستی پایان کار نیست. سفر تعالی راهی پایان‌ناپذیر است.‌"

پیام روز 6 آبان 93
"طی موفقیت‌آمیز سفر تعالی، نیازمند داشتن چشم‌انداز و نقشه‌ای دقیقا طراحی شده است."

پیام روز 5 آبان 93
" انسان های بزرگ و خردمند همیشه دنبال فرصت هایی برای رشد و تعالی همکاران خود هستند. "

پیام روز 4 آبان 93
"بزرگترین خطای راهبردی، ارجح شمردن منافع کوتاه مدت بر منافع بلند مدت و پایدار است."

پیام روز 3 آبان 93
"شنبه اولین روز کاری را با انگیزه، روی گشاده و عشق به خلق ارزش برای ذینفعان آغاز کنیم."

پیام روز 1 آبان 93
" مرکز و کارکنان آن باید همیشه الگوی سرآمدی، اقتدار، احترام به قوانین، نظم و زیبایی باشند. "

پیام روز 30 مهر 93
" وجود تفاوت و اختلاف سلیقه هرگز نباید موجبات عدم همکاری در سطوح مختلف سازمان را فراهم کند و به فعالیت‌های روزمره مرکز خدشه وارد نماید. همکاران باید مرکز را سیستمی یکپارچه بدانند و نفع خود را در منفعت عمومی جستجو کنند. "

پیام روز 29 مهر 93
" برخورد و ارتباط زیبا و سرشار از احترام و حس خدمتگزاری در مورد مشتریان باید با لحظه‌های زندگی کاری ما عجین شود و بر این باور باشیم که مشتریان یکی از مهمترین ذینفعان و عامل اصلی تضمین رشد و تعالی مرکز هستند. "

پیام روز 28 مهر 93
" بهتر آن است که دیگران به خاطر آنچه که واقعا هستید از شما ناراحت باشند یا به شما کینه ورزند. تا برای آنچه که نیستید، شما را دوست داشته باشند. "

پیام روز 27 مهر 93
" تنها راه موفقیت سازمان ما تعیین اهداف قابل اندازه‌گیری، عشق ورزیدن به دستیابی به آن‌ها و طرح‌ریزی دقیق برای اجرای برنامه‌های تعیین شده است. "

پیام روز 26 مهر 93
" خطرناک‌ترین و مضرترین تفکر، احساس دستیابی به اهداف و ترک تلاش برای بهتر شدن است. پادزهر این احساس این است که هر روز کوشش کنیم تا از روز قبل بهتر شویم. "

پیام روز 24 مهر 93
" هر چه سازمان ما قوی‌تر، بزرگ‌تر و موفق‌تر شود؛ چالش‌ها و فرصت‌های بهبود ما نیز بزرگ‌تر و پیچیده‌تر می‌شوند. "

پیام روز 23 مهر 93
" روزهای درخشان آینده مرکز، حاصل تلاش‌های برنامه‌ریزی شده امروز ما هستند. "

پیام روز 22 مهر 93
" در سفر تعالی موانع بسیاری وجود دارند. برای غلبه بر این موانع باید به ایمان، عزم راسخ، تصویری توانمند از خود و تلاش برنامه‌ریزی شده مسلح شویم. "

پیام روز 21 مهر 93
" هنگامی که چالش‌های پیش‌ رو هزاران دلیل برای نا‌امیدی ایجاد می‌کنند؛ ما به چالش‌ها نشان می‌‌دهیم که میلیون‌ها دلیل برای مبارزه و پیروزی وجود دارد. "

پیام روز 20 مهر 93
" هرگز پیش داوری و قضاوت عجولانه را مبنای تصمیم‌گیری خود قرار ندهید. سعی کنید که اعتماد هوشمندانه را جایگزین
بی اعتمادی، اعتماد کورکورانه و قضاوت عجولانه کنید. "

پیام روز 19 مهر 93
" گفتار ما هدیه‌ای است به همکارانمان که از طریق آن عشق، انگیزه، نشاط و آرامش یا نفرت و کینه را به ارمغان می‌آوریم. گفتارها چنان قدرتمند هستند که می‌توانند انسان‌ها را در راستای سازندگی یا تخریب هدایت کنند. "

پیام روز 17 مهر 93
" امروز سی و دومین سال تولد مرکز پژوهش متالورژی رازی را جشن می‌گیریم. سال گذشته و شش ماهه اول سال نود و سه برای ما سالی پر از تلاطم و سرشار از تجربه و درس‌های تازه بود. امیدوارم همکاران گرامی ما از گذشت روزگار پندهای بزرگی آموخته باشند و با استفاده از آن‌ها راه آینده به سوی تعالی را هموار سازند. "

پیام روز 16 مهر 93
" پیش‌بینی آینده کاری غیر ممکن است. اما خلق آینده با ترسیم چشم انداز، اهداف، ارزش‌ها، خط مشی‌ها و طرح‌های متوازن امکان‌پذیر خواهد بود. "

پیام روز 15 مهر 93
" لازم است همکاران ما مسئولیت‌های بیشتری را پذیرا شوند و در فرایند تصمیم‌گیری شرکت مشارکت نمایند و همزمان در قبال فعالیت‌ها و تصمیمات خود پاسخگو باشند. "

پیام روز 14 مهر 93
" سازمان ما باید با آغوشی باز به استقبال تغییرات بنیادین برود. فرایند تغییر پایان ناپذیر و مستمر است. همکاران ما باید تغییر و تحول را به عنوان فرصت تلقی نموده، هوشمندانه و با کار سخت در این راستا قدم بردارند.‌ "

پیام روز 13 مهر 93
" خدمات پژوهشی شرکت ما باید بهتر، سریع‌تر و ارزان‌تر از رقبایمان ارائه شوند و ارتباطات ما با مشتریانمان منجر به ایجاد وفاداری و هواداری در آنان شود. "

پیام روز 12 مهر 93
" در دنیای شتابان و سرشار از رقابت تنگاتنگ عصر حاضر، برای زنده ماندن، رقابت کردن و برتر بودن، نیاز به یادگیری، انضباط آهنین، شناخت خود، باور به ارزش‌ها، شناخت دیگران و تلاش طرح‌ ریزی شده برای دستیابی به چشم‌انداز شرکت داریم. "

پیام روز 10 مهر 93
" تعهد، پاسخگویی، مسئولیت پذیری، خلاقیت، نوآوری، نظم و زیبایی ویژگی‌هایی هستند که برای پیروزی در دنیای سرشار از رقابت به آن‌ها نیاز داریم. "

پیام روز 9 مهر 93
" در کسب و کار پر از رقابت ما، ایستایی به معنای مرگ و دویدن با سرعت مناسب به معنای موفقیت است. "

پیام روز 8 مهر 93
" شعار همیشگی ما ارائه خدمات پژوهشی "بهتر"، "بیشتر"، "سریع‌تر" و" ارزان‌تر" به مشتریان است. برای اجرای موفقیت‌آمیز این شعار ما نیاز به همکاران مسلح به صلاحیت‌های فنی و انسانی فراتر از رقبایمان داریم. "

پیام روز 7 مهر 93
" اعلام رضایت از شیوه‌های کاری موجود و قانع بودن به وضعیت حال، موجب افول و کاهش اعتبار سازمان ما خواهد شد. "

پیام روز 6 مهر 93
" همکاران ما در مرکز پژوهش متالورژی رازی در چالش‌های کاری خود عموماً با نظرات مختلف روبرو می‌شوند. در صورتیکه این عدم توافق‌ها یا اختلاف نظرها صادقانه باشند، موجب پیشرفت و توسعه مرکز خواهند بود. "

پیام روز 5 مهر 93
" همکاران ما در مرکز پژوهش متالورژی رازی باید به جای بیان کاستی ها و مشکلات، خود با پرچم افراخته، عزم راسخ و رویی گشاده، داوطلب ارائه راه حل مناسب و عملی برای رفع واقعی کاستی ها و مشکلات باشند. "

پیام روز 3 مهر 93
" انسان به عنوان برترین پدیده ی جهان هستی توانایی سخن گفتن دارد. سخنان ما اگر زیبا و سرشار از جملات و کلمات انگیزشی و انرژی دهنده باشد، نیرویی عظیم در سازمان ایجاد خواهد کرد که ترس را برطرف و انگیزه، باور و ایمان به راه سازمان را ایجاد خواهد نمود. "

پیام روز 2 مهر 93
" ما در زندگی کاری و شخصی خود هر روز با چالش های گوناگونی روبه رو هستیم . همکاران ما باید بدانند که پیروزی و یا شکست در مقابل چالش ها ما را از دیگران متمایز نمی سازد، بلکه چگونگی و چرایی رویارویی با آن ها است که تفاوت های ما را با دیگران آشکار می کند. "

پیام روز 1 مهر 93
" مهم ترین چالش برای تیم های مرکز و اعضای آن ها، داشتن نگرش و باور به اهداف والای سازمان و تلاش طرح ریزی شده برای دستیابی به آن ها است . باور به پیروزی در کنار داشتن دانش و مهارت های لازم فنی و انسانی به ما کمک می کند تا به اهداف تعیین شده دست یابیم. "

پیام روز 1 مهر 93
" مهم ترین چالش برای تیم های مرکز و اعضای آن ها، داشتن نگرش و باور به اهداف والای سازمان و تلاش طرح ریزی شده برای دستیابی به آن ها است . باور به پیروزی در کنار داشتن دانش و مهارت های لازم فنی و انسانی به ما کمک می کند تا به اهداف تعیین شده دست یابیم. "

پیام روز 31 شهریور 93
" مرکز پژوهش متالورژی رازی جایگاه بهترین ها است و همکاران ما باید بهترین باشند؛ آن ها حتی در شرایط بسیار دشوار باید با قامتی افراشته، سری بالا، سینه ای ستبر و لبی خندان، افتخار داشتن عضویت در خانواده ی مرکز را نشان دهند. "

پیام روز 30 شهریور 93
" مدیریت مرکز پژوهش متالورژی رازی توجه ویژه ای به حقوق فردی و اجتماعی کارکنان دارد و بر این باور است که باید فضای کاری ایمن و عاری از هرگونه تبعیض، تحقیر، توهین و آزار های سازمانی و با حقوق انسانی مساوی برای همه همکاران فراهم گردد. "

پیام روز 29 شهریور 93
" همه ی انسان های آزاد، رها و بری از هر گونه پندار، عادت و مهارت زاده می شوند. پندارها، عادات، مهارت ها و رفتارهای ما زاییده یادگیری هستند. پس تلاش کنیم تا پندارها، گفتارها، مهارت ها و کردار زیبا و نیکو را یاد بگیریم تا بتوانیم در نیک فرجامی سازمان خود نقش ایفا نمائیم. "

پیام روز 26 شهریور 93
" انسان های بزرگ در همکاران خود باورهای قدرتمند ایجاد می کنند و راهکارهایی را طرح ریزی می نمایند تا این باورها به عملکرد تبدیل شود . آن ها در همه لحظه ها و در همه مکان ها حضور دارند، به راحتی قابل دستیابی هستند و به دیگران یاری می رسانند تا توانمند شوند و در مارپیچ بی انتهای تعالی گام بردارند. "

پیام روز 25 شهریور 93
" افزایش مهارت و توانایی سازمان و همکاران ما برای یادگیری و تبدیل سریع یافته ها و دانش کسب شده به عملیات اجرایی و خلق ارزش های متوازن برای همه ذینفعان، از راهبردهای اصلی مرکز پژوهش متالورژی رازی است."

پیام روز 24 شهریور 93
" پیش از آن که بخواهیم جهان پیرامون، کشور، سازمان یا خانواده خود را تغییر دهیم، لازم است خود تغییر کنیم. نقطه آغازین تغییر خود، شکستن چارچوب های پیشین و تحول در شیوه تفکر ما است. انسان های بزرگ خوب فکر می کنند و به پدیده ها از منظرهای گوناگون می نگرند.آن ها تصویری بزرگ، زیبا و سرشار از پندار، گفتار و عملکرد نیکو از خود می سازند و همیشه الگوی سرآمدی برای همکاران خود خواهند بود. "

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز پژوهش متالورژی رازی می باشد.

Back to Top