شبکه آزمایشگاهی فناوری راهبردی شبکه آزمایشگاهی فناوری نانو تخفیف دانشجویی

مرکز پژوهش متالورژی رازی (سال تاسیس 1361)

افتخار نزدیک به 41 سال ارایه خدمات پژوهشی و پژوهشی - آزمایشگاهی

مرکز پژوهش متالورژی رازی ، سازمانی کاملا خصوصی است که در زمینه های مهندسی و فناوری مواد به فعالیت های پژوهشی- آزمایشگاهی و آموزشی می پردازد. حوزه های پژوهشی و خدماتی مهندسی مواد این مرکز شامل فلزات، پلیمرها، سرامیک ها، مواد پیشرفته، مواد نو، بایو مواد، نانو مواد، فناوری اطلاعات و طراحی و توسعه نرم افزارهای مهندسی است. در کنار فعالیت های اصلی پژوهشی و آموزشی مهندسی مواد، این مرکز پژوهشی ارائه دهنده خدمات آزمایشگاهی- پژوهشی و مشاوره های پژوهشی در زمینه های مهندسی مواد، متالورژی فیزیکی، مکانیکی، استخراجی و صنعتی می باشد که همه مواد مهندسی را پوشش می دهد. بخش دیگری از فعالیت های پژوهشی مرکز به بررسی علل تخریب و شکست قطعات صنعتی، تعیین طول عمر باقی مانده، بررسی علل خوردگی، آزمون پژوهشی عملکرد قطعات و اجزای متشکله مکانیزم های صنعتی اختصاص دارد؛ این بررسی ها بر اساس آخرین دستاوردهای علمی در زمینه مهندسی و فناوری مواد، نانو مواد و مواد پیشرفته صورت می گیرد. این مرکز دارای گواهینامه تایید صلاحیت ISO/IEC 17025 از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران (NACI) در زمینه های مرتبط با آزمون های پژوهشی مربوط به مواد فلزی، پلیمرها، سرامیک ها مواد نو و مواد پیشرفته است. همچنین دارای گواهینامه اداره کل استاندارد تهران و اداره کل استاندارد استان هرمزگان می باشد. مرکز پژوهش متالورژی رازی دارای مجوز پژوهش در سه زمینه ریخته گری، خوردگی و پوشش و شناسایی و انتخاب مواد از وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است. آزمایشگاه های مرکز پژوهش متالورژی رازی به عنوان آزمایشگاه همکار سازمان غذا و دارو و سازمان محیط زیست مجوز های لازم را کسب کرده اند. از فعالیت های دیگر مرکز می توان به خدمات پژوهشی طراحی مهندسی قطعات صنعتی، اطلاع رسانی و خدمات کتابخانه، فناوری اطلاعات و تضمین کیفیت اشاره کرد.


پیام مدیر عامل

” سال ١٤٠٢ با همه فرازها و فرودها‌، پيروزى‌ها و شكست‌ها، شادى‌ها و غم‌ها به پايان مى‌رسد و سال ١٤٠٣ آغاز مى‌گردد. طبيعت جهان هستى دگرگون مى‌شود و ما هم به عنوان بخش مهمى از اين جهان‌، با دگرگون كردن نگرش به خويشتن و جهان هستى‌، تابلوى زندگى خود در سال ١٤٠٣ را كه خالى از هر نقشى است‌؛ با عشق به خويشتن‌، خانواده‌، جامعه و اميد به پيروزى‌هاى بزرگ‌، رشد و تعالى و شادى به تصوير مى‌كشيم. براى شما كه هم راستا با دگرگونى‌هاى نوين جهان هستى‌، نيك مى‌انديشيد‌؛ زيبا گفتگو و عمل مى‌كنيد‌؛ سالى سرشار از سلامتى‌، آرامش‌، انگيزه‌، نشاط و عزمى راسخ براى دگرگونى و دست‌يابى به دنيايى بهتر آرزو دارم . "
مشاهده کارت پیام مدیر عامل

افتخارات مركز پژوهش متالورژی رازی

مركز پژوهش متالورژی رازی

جهت ورود به صفحه اتوماسیون اداری كلیك كنید

مركز پژوهش متالورژی رازی
مركز پژوهش متالورژی رازی

جهت ورود به صفحه جذب نیروی كارآمد كلیك نمایید

مركز پژوهش متالورژی رازی
مركز پژوهش متالورژی رازی

جهت ورود به صفحه شماره حساب ها كلیك نمایید

مركز پژوهش متالورژی رازی
مركز پژوهش متالورژی رازی

جهت ورود به صفحه پذیرش و هماهنگی كلیك نمایید

مركز پژوهش متالورژی رازی
مركز پژوهش متالورژی رازی

جهت ورود به صفحه تعرفه ها كلیك نمایید

مركز پژوهش متالورژی رازی
مركز پژوهش متالورژی رازی

جهت ورود به صفحه دانلود ها كلیك نمایید

مركز پژوهش متالورژی رازی

طرح تخفیف خدمات آزمایشگاهی

اساتید گرامی و دانشجویان محترم، جهت اطلاع از تخفیف های ویژه شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی و فناوری نانو کلیک نمایید.

پرسش های متداول

پرسش های متداول مشتریان و کاربران مرکز پژوهش متالورژی رازی را مشاهده نمایید.

درخواست منابع از کتابخانه

برای درخواست مقاله، استاندارد و کتاب مورد نظر کلیک نمایید

بهره گیری از دانش، تجربه و تجهیزات منحصر به فرد گردآوری شده در مرکز رازی، امکان اجرای انواع پروژه های صنعتی و پژوهشی را میسر می سازد.

گروه های کارشناسی در مرکز پژوهش متالورژی رازی آماده ارائه مشاوره و کارشناسی در زمینه های مختلف مهندسی مواد می باشند.

کارشناسان با تجربه مرکز رازی آماده ارائه خدمات و همکاری در تدوین دانش فنی و فناوری تولید مواد مهندسی می باشند.

طیف گسترده ای از آزمون ها بر روی انواع مواد فلزی و غیر فلزی در آزمایشگاه های مجهز مرکز رازی قابل اجرا است.

مشتریان ما


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز پژوهش متالورژی رازی می باشد.

Back to Top